Nieuws

Geslaagd! Alle geslaagden eerste tijdvak

 

Geslaagd!
We feliciteren onze geslaagde eindexamenkandidaten met het behalen van hun diploma!
Tegelijkertijd wensen we de leerlingen die een herkansing hebben heel veel succes! De herkansingen vinden plaats van 19 t/m 22 juni.  

Geslaagde leerlingen mavo
Sakina El Aisati; Niké Alderden; Myrthe Appelman; Lisa Arendse; Taha Aydin; Myrthe Bakker; Thijs Bastiaansen; Brooklyn van Beek; Martijn Beekhuis; Joris Bes; Roel de Bok; Raoul Bouwer; Justin van Brecht; Sem Brinkmann; Pim Brouwer; Nick de Bruijn; Byron Brunenberg; Mathijs van den Burgt; Nur Celik; Jasmijn Daalman; Abigail Finsy; Ryan Gast; Dave Glorie; Ferdi Gonzalez Lopez; Robin Goosens; Sam de Greef; Miliano Groenbast; Suzanne de Groot;
Tobias de Groot; Jeffrey Haan; Thomas Hamaker; Job Hamelink; Koen Hindriks; Sem Hiskemuller van der Zijden; Ritchie Hogerheijde; Sam Huurman; Sharmaine de Jonge; Thomas Jonkhout; Yaelle van der Kamp; Bram Kaslander; Donna Kepel; Yassine Khamal; Luc Kinkhorst; Rick Korsuize; Robin Kuijpers; Daan Kuit; Amber Kusters; Femke Kwint; Sophia van der Laan; Kike Lammers; Daphne van Lingen; Davy Lo; Maaike van Loon; Jasper Lots; Alain Mercan; Max van der Meulen; Carlijn Middelburg; Lars Modder; Lysanne Molenbroek; Oumaima El Moutarafiq; Linda Nijhuis; Melanie Noteboom; Jennifer van Os; Jonah Overmars; Eva Peelen; Romme van Polen; Dylan Raaijmakers; Rob Risseeuw; Julia Roggeband; Sydney de Rooij; Nick Schouten; Imaan Sohail; Stijn Spaan; Ciska Spiering; Jenna Stolt; Erik Stolwijk; Rebecca Stroeven; Sam Tabrizi; Femke Terstall; Wouter Teunissen; Britt van Tol; Jeremy Veenstra; Bram van de Velde; Pascale Velthuis; Teun Verburg; Donny Visser; Kiet Visser; Shane van der Voord; Eduard Vrijbloed; Wouter Vrijbloed; Duco Werkman; Jesse Westerveen; Lisa Weverink; Jesper Wilke; Salwa Williyams; Bart Zeilstra; Bart van der Zwaard; Lieke Zweemer;  

Geslaagde leerlingen havo
Malik Akhiyad; Laura Anastácio Beco; Rebecca Arghandeh Jouneghani; Michelle Bakker; Amber de Boer; Joost Boere; Lotte Booij; Janel Bosscha; Judith Cox; Taoufik Dardouh; Cindy Duijn; Mathieu Gatsonides; Ilias Ghoumid; Larisse Groenewald; Rosa Groot; Hajar el Hamami; Colin Ing; Noleen van Ingen; Shalini Jokhan; Maricio Jongma; Imani Kadirbaks; Pim Kaslander; Mariyem Kerlus; Tom Klinkenberg; Lisa Kluis; Romee van Marsbergen; Esther Mels; Nina Neutelings; Kevin van Nieuwkerk; Justin Olijdam; Nolan Panka; Felicia Peksariyan; Mirte Saarloos; Maurice Schlösser; Talitha Schwing; Verena Sieling; Duko Sietsema; Robin Storm; Deniz Süler; Kirsten van Tol; Katrina Veeneman; Jelle Verwaal; Savannah de Vos; Marco Warmerdam; Christiaan Weijmer; Lisanne Willemsen;

Geslaagde leerlingen vwo
Lamyae Abbas; Veroni Bergkamp; Nick Boon; Zeno Degenkamp; Alessandro Degenkamp; Loïs Dekker; Luc Heisterkamp - cum laude; Sanne Heynen; Nana Hogerheijde; Aimée Jacobs - summa cum laude; Rowie Kaldenbach; Kayleigh van Klaveren; Tom Korenwinder - cum laude; Eva Meulblok; Jesse van der Meulen; Marc Minnema; Sharin Noordzij; Seline Olijdam; Marit Oostwouder; Bodessa Overbeek; Xing Yu Pan; Tessa Philippa; Juliëtte Roos; Jan Willem de Ruig; Analy Schoots; Vincent Sier - cum laude; Thomas van der Veld; Isa Verheul; Martijn van der Zwet - cum laude; Nikki van der Zwet Slotenmaker
 
Bijgewerkt : 04 Jul 2017

Nieuws

 
...
Bijgewerkt : 04 Jul 2017
 
Vrijdag 23-6, ...
Bijgewerkt : 23 Jun 2017
 
In een bomvo...
Bijgewerkt : 23 Jun 2017
 
...
Bijgewerkt : 13 Apr 2017
 
...
Bijgewerkt : 13 Apr 2017
 
...
Bijgewerkt : 07 Mar 2017
 
Alle theaterkl...
Bijgewerkt : 07 Mar 2017
 
...
Bijgewerkt : 06 Feb 2017
 
...
Bijgewerkt : 13 Dec 2016